Forum Owczarek środkowoazjatycki - Central Asian Ovtcharka Strona Główna Owczarek środkowoazjatycki - Central Asian Ovtcharka
CAO Grupa i inne rasy
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ajda i reszta ferajny
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Owczarek środkowoazjatycki - Central Asian Ovtcharka Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vectra
Zaufany Użytkownik
Zaufany Użytkownik



Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 119
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa/Zielonki wieś

PostWysłany: Sob 0:21, 31 Mar 2007    Temat postu: Ajda i reszta ferajny

[link widoczny dla zalogowanych]

zaczniemy od przedstawienia nas Very Happy

Ja mam na imie Ewa ,a moje psy to (od najstarszego Wink )

1.Doberman Kano - lat 10
2.Pitbullka Lalka - lat 3 i pół
3.Staffik Franio - 5 miesięcy
4.Azjatka Ajda - troszke ponad 4 miesiące


[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

i tak po malutkim zdjątku reszty bandy Wink

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

i jeszcze przyjaciel Ajdulindy Smile

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]


Ajde dostaliśmy w prezencie , planowaliśmy psa tej rasy w troszke późniejszym terminie ,ale jesteśmy bardzo szczęśliwi że jest z nami.Jako jedyna nie mieszka w domu tylko ma bude , kojec i prawie 2 tysiące metrów działki do dyspozycji.Całodzienny kontakt z nami , psami i kotem Wink Jest bardzo sympatycznym , inteligentnym i posłusznym psem - co prawda lubi porozrabiać ,ale w tym wieku to normalne.Very Happy
Nigdy wcześniej nie miałam kontaktu z psami tej rasy tak na codzień , ale po przeczytaniu prawie wszystkie w necie i rozmowach z posiadaczami CAO doszłam do wniosku że to jest pies idealny dla naszej rodziny.Lubie trudne charakterki ;)Pozatym poszukiwaliśmy psa do stróżowania , któy śmiało będzie mógł mieszkać w budzie.
Ajda urodziła się 16 listopada 2006 roku i obecnie waży 22kg - niestety nie wiem ile mierzy.

Mam nadzieje że tak w skrucie udało nam się przedstawić
Pozdrawiemy wszystkich cieplutko i mam nadzieje że przygarniecie nas z otwartymi ramionami na forum Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rosomak
Forumowy znawca
Forumowy znawca



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 752
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Aleksandrów -> Burzenin

PostWysłany: Sob 1:06, 31 Mar 2007    Temat postu: Re: Ajda i reszta ferajny

[quotePozdrawiemy wszystkich cieplutko i mam nadzieje że przygarniecie nas z otwartymi ramionami na forum Smile[/quote]

Ja tam Cię przygarnę Cool Very Happy i psiaki też Very Happy
WITAJ
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
I&A - zawieszony
Administrator



Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 795
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 7:10, 31 Mar 2007    Temat postu:

Witaj Ewa:) Świetne stadko, a z azjatyckiej dziewczynki mały zbój Laughing
Ma strasznie poważną minkę Laughing
Jak się dogadują? Młodzież ze starszym towarzystwem?
Zdjęcia rewelacyjne, wklejaj jak nawięcej Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MOGUL
Forumowy ekspert
Forumowy ekspert



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 3843
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 7:31, 31 Mar 2007    Temat postu:

Witaj EWA , ale egzotyczne stadko !!! Super obserwacje nam się szykują -z cieplutkimi przywitaniami - Mogul
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia
Forumowy ekspert
Forumowy ekspert



Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 2938
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 12:16, 31 Mar 2007    Temat postu:

Witam serdecznie Laughing

Ciekawe masz stadko, a Aidy spojrzenie powala na kolana Twisted Evil Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mysza
Forumowy znawca
Forumowy znawca



Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 683
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: garwolin

PostWysłany: Sob 12:32, 31 Mar 2007    Temat postu:

witam i ja!!! Ciepło i serdecznie! twoje stadko jest super - ciekawe tylko jak sie dogadają i kto bedzie na czele tej zgrai??? Ciekawi mnie to bardzo bo mieszanke masz jak zapalnik do bombki!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vectra
Zaufany Użytkownik
Zaufany Użytkownik



Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 119
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa/Zielonki wieś

PostWysłany: Sob 16:28, 31 Mar 2007    Temat postu:

Dziękujemy za miłe przyjęcie Very Happy

Co do kontaktów ze starszyzną to Ajda ma ograniczony ten kontakt gdyż mam działke podzieloną na dwie cześci i na jednej mieszkamy my i tam jest wybieg dla psów kanapowych , a Ajda mieszka na drugiej części działki tam gdzie jest nasza praca Wink Oczywiście psy się znają tylko doberman toleruje gówniarstwo ,ale się z nim nie bawi.Pitbullka jest psem bardzo pokojowo nastrawionym do świata i ma kontakt z obydwoma szczylami.Staram się tak je zaznajamiać by ten kontakt był odbierany jako miły , przyjazny .....

Najlepszym kumplem Ajdy do zabaw jest Franio - ten sam wiek i umysł Wink
Franio chociaż 3 razy mniejszy od Ajdy to doskonale sobie daje rade z wielgachną koleżanką Smile Ona jest duża i silna on szybki i sprytny.Dokazują że tylko człowiek patrzy i ma ubaw.

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]



Zastanawia mnie jedna sprawa.
Czy dobrać dla Ajdy kompana ? czy to dobry pomysł ? i czy już czy poczekać do przyszłego roku ?Bo czytałąm że CAO lubią swoje towarzystwo i lepiej się czują jak są w stadzie własnej rasy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna
Forumowy ekspert
Forumowy ekspert



Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 3365
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 16:58, 31 Mar 2007    Temat postu:

Vectra - jakie piękne stadko! Gratuluję i bardzo zazdroszczę Smile

Coś mi się wydaje, że zostaniesz na forum Wielkim Specjalistą od różnic w zachowaniach odmiennych psich ras Very Happy

Będziemy czekać na wszystkie Twoje posty Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vectra
Zaufany Użytkownik
Zaufany Użytkownik



Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 119
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa/Zielonki wieś

PostWysłany: Nie 23:39, 01 Kwi 2007    Temat postu:

Justyna napisał:
Vectra - jakie piękne stadko! Gratuluję i bardzo zazdroszczę Smile

Coś mi się wydaje, że zostaniesz na forum Wielkim Specjalistą od różnic w zachowaniach odmiennych psich ras Very Happy

Będziemy czekać na wszystkie Twoje posty Very Happy

Dziękuje Very Happy zazdrościć to nie ma czego Wink
ja specjalistą Shocked o co to to nie Cool ja wychodze z założenia że czym jestem starsza i czym więcej mam psów to tym mniej o nich wiem Embarassed
no ,ale u siebie jakoś ogarniam to towarzycho i jest grzeczne i żyją w zgodzie Twisted Evil

może kiedyś coś mi się uda doradzić Wink ale to ciężko komuś na odległość Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MOGUL
Forumowy ekspert
Forumowy ekspert



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 3843
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 0:22, 02 Kwi 2007    Temat postu:

Vektra, to nie doradzaj tylko opowiadaj !!!!! bo na pewno je obserwujesz i masz spostrzeżenia , metody .... A relacje pomiędzy rasowe to super ciekawa rzecz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yvy
Zaufany Użytkownik
Zaufany Użytkownik



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 527
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 7:05, 02 Kwi 2007    Temat postu:

Witaj

Świetne masz stadko ... jeszcze tylko bullterier by się przydał i pinczerki : średniak i miniatura Wink

Opisuj jak najwięcej, tyyyle psiego szczęścia to pewnie mnóstwo ciekawych anegdotek Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vectra
Zaufany Użytkownik
Zaufany Użytkownik



Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 119
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa/Zielonki wieś

PostWysłany: Pon 10:16, 02 Kwi 2007    Temat postu:

Witajcie Smile
Narazie jakoś brak u mnie weny do opowieści Wink jest ciepło to spedzam wiecej czasu na podwórku z piesami.

A bullterier - BINGO Twisted Evil to jest moje wielkie marzenie ,ale dopiero do spełnienia za kilka lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MOGUL
Forumowy ekspert
Forumowy ekspert



Dołączył: 03 Gru 2005
Posty: 3843
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 10:39, 02 Kwi 2007    Temat postu:

Vectra napisał:
Witajcie Smile
Narazie jakoś brak u mnie weny do opowieści Wink jest ciepło to spedzam wiecej czasu na podwórku z piesami.


Oczywiście musi być natchnienie - rozumiem .
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yvy
Zaufany Użytkownik
Zaufany Użytkownik



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 527
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 11:39, 02 Kwi 2007    Temat postu:

Vectra napisał:
A bullterier - BINGO Twisted Evil to jest moje wielkie marzenie

Moje też Laughing Laughing Laughing
I też dopiero za kilka lat .... od pierwszego spojrzenia zakochałam się w tej rasie ... takie brzydkie, że aż ładne.

Z bullterierem mam bardzo miłe, choć krótkotrwałe wspomnienie ...
Stałam kiedyś przy ulicy czekając na zmianę świateł, latem, rankiem, dzień był piękny, słoneczny ...
Szedł jakiś chłopak z małym bullikiem (biały, czerwone oczka) ..... już wtedy byłam zakochana w rasie i z dużą sympatią patrzyłam na szczeniaczka.
Psiaczek podszedł do mnie, usiadł mi przy nodze i w żaden sposób nie chciał iść dalej ze swoim panem Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vectra
Zaufany Użytkownik
Zaufany Użytkownik



Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 119
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Warszawa/Zielonki wieś

PostWysłany: Pon 13:20, 02 Kwi 2007    Temat postu:

TAK bullik to jest to co jest najbrzydsze na świecie Very Happy a ja lubie takie paskudztwa Wink
moi rodzice za każdym razem jak mam w planie dopsienie się to mnie błagają " dziecko kup nareszcie jakiegoś ładnego psa bo jak można trzymać w domu świnie Wink"
Pozatym jak tato do mnie dzwoni to nigdy nie zapyta co u piesków zy co u mnie tylko "co tam w chlewiku " Very Happy bo wg niego to mam prosiaczka , warchlaczka , cielaczka i owieczke to teraz mu zapowiedziałam że dobiore do stadka świniaczka takiego tricolorka ,ale to dopiero jak Frania i Ajde odchowam na tyle bym mogla spokojnie zając się wychowaniem malucha więc min 2-3lata upłynie.
Coprawda nigdy nie mówie nigdy i któż to wie co los nam przyniesie Wink Azjatke też planowałam najmarniej za rok bo działke mieliśmy kompletnie nie przygotowaną na przyjęcie psa - a jednak pies się trafił zresztą cudowny i jestem szczęśliwa z tego powodu.I w dwa tygodnie działka przygotowana na tip top , kojec wybudowany , buda skonstrułowana.

Wogóle Ajda to jest modelka niesamowita Smile
Uwielbia wykradać wszystko co wykraść się da ,a w szczególnosci rzeczy z warsztatu mojego TZta.Pozwalamy jej na to bo robi to strasznie smiesznie.Wchodzi cała szczęśliwa , mizia się tula , tak po cichutku sobie drepcze dookoła , wypatruje co można zwinąc i układa się koło wybranego przedmiotu że to niby wącha sobie i drzemie - chwila naszej nieuwagi i Ajda na paluszkach ,truchtając wychodzi dumna i blada ,ale nie moge powiedzieć -oddaje wszystko na pierwszą naszą prośbe.

Wogóle to ja jestem pod wielkim wrażniem CAO , mamy w domu dwa szczyle w tym samym wieku i różnice w zachowaniach są kolosalne.Staffik to taki dziecicuch , Ajda jest psem pewnym siebie , niezależnym , śmiejemy się że mamy OSA PATROL , bo silny instynkt pilnowacza ma.Wszystko co jest za ogrodzeniem jest wrogiem.Poza nami i resztą psów.Co mi się powiem nieskromnie podoba.Ona wszędzie czuje się super , czy na polu jak idziemy na spacer czy w wielkim mieście Wink zawsze jest zadowolona , wyluzowana.Nawet u weterynarza jest szczęśliwa.W stosunku do obcych jest tak że jak obcy jest poza ogrodzeniem jest wrogiem Wink jak wejdzie z nami do Ajdy to owszem przywita się ,ale wylewna za bardzo nie jest.

Yvy wiesz ja już miałam kilkanaście takich przypadków gdzie zupełnie obcy mi pies przyklejał się do mnie i miał w nosie swojego pana.Takie głupie troche sytuacje bo w oczach właściciela psiaka zawsze widziałam wielki zawód wręcz złość Very Happy
Mój TZ też czasem ma wielkie "ale" o to do mnie że on dba. kocha pieski ,a one wredne za mną i tak w ogień pójdną.Nie wspominam już o psach moich rodziców Very Happy rodzice mają kozy znaczy foksteriery szorstkowłose Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Owczarek środkowoazjatycki - Central Asian Ovtcharka Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin